Liga Mini Siatkówki „PUHA-VOLLEY” jest skierowana zarówno do klubów młodzieżowych jak i do zespołów amatorskich. Wychodząc naprzeciw dzieciom, które chcą poznać smak rywalizacji dopuszczamy możliwość udziału w rozgrywkach kategorię OPEN (dla dzieci z rocznika 2006, 2007). Zespół stanowią trzy osoby w konfiguracji same dziewczęta, sami chłopcy lub zespoły łączone (2 chłopców i dziewczyna lub 2 dziewczyny i chłopak) warunkiem jest brak zgłoszenia w klubie (młodzik bądź kategoria czwórek). Będą dwie kategorie trójek roczniki 2008 i młodsi, oraz Open (2007, 2006 bez zgłoszenia klubowego w lidze Młodzików/Młodziczek). Turniej w kategorii czwórek na tych samych zasadach dla roczników 2007 i młodsi oraz Open (2006 bez zgłoszenia klubowego w lidze Młodzików/Młodziczek). Zespoły amatorskie muszą być pod opieką rodzica bądź osoby dorosłej (Członka rodziny bądź nauczyciela W-F). W trójkach zespół stanowi trzech zawodników i jeden rezerwowy, w czwórkach czterech zawodników i rezerwowy. Regulamin rozgrywek zgodny z regulaminem PZPS dla mini siatkówki. Mecze rozgrywane piłkami nr 5 Molten.

Prowadzona będzie klasyfikacja osobna dla kategorii 3-ek, 4-ek i Open.

Pierwszy turniej LMS PUHA-VOLLEY 2019/2020 rozegrany zostanie w niedzielę 20 października dla kategorii „Trójek” dziewcząt i chłopców. Rozgrywki toczyć się będą w hali Szkoły Podstawowej nr 12 w Bełchatowie. Organizatorzy rozgrywek przyjmują zgłoszenia do pierwszego turnieju LMS PUHA-VOLLEY”  do dnia 18 października.  Adres, na który należy wysyłać zgłoszenia to: biuro@uks-korona.pl .

Opłata startowa 10 zł od uczestnika (płatne przelewem na konto klubu UKS Korona Bełchatów przed każdym turniejem ). Konto: Bank Spółdzielczy o/Bełchatów
30-8965-0008-2001-0012-2379-0001

W dniu turnieju weryfikacja wpłat za okazaniem polecenia przelewu.

Formularz zgłoszeń do pobrania ze strony www.uks-korona.pl

Plik do pobrania:Lista Zgłoszeniowa LMS

admin-ajax2

 

Terminarz LMS PUHA-VOLLEY (cykl jesienny)

LMS 1 – 20 października (niedziela) – turniej „3-ek” ( dz. + chł)

LMS 2 – Termin Listopad – turniej „4-ek” (dz. + chł), będzie opublikowany na Facebook

UKS Korona

LMS 3 – Termin Grudzień – turniej „3-ek” ( dz. + chł), będzie opublikowany na Facebook

UKS Korona

Organizatorem siatkarskich rozgrywek dla dzieci jest UKS „Korona” Bełchatów, Miasto Bełchatów, Starostwo Powiatowe Bełchatów, „PUHA-VOLLEY”.

Pozdrawiam

Marek Kwieciński