Ostatni Turniej M艂odzik贸w w grupie A, kt贸ry decydowa艂 o miejscach 1-4 w ca艂ej lidze grali艣my w Tomaszowie. Ca艂y sezon trwa艂a walka mi臋dzy nami, czyli Korona – kontra Bzura Ozork贸w. Od pierwszego turnieju raz my raz oni byli wygrani. Balansowali艣my pomi臋dzy grupami. Do ostatniego meczu nic nie by艂o pewne. Niestety przeciwnik okaza艂 si臋 lepszy i wygra艂 z nami w stosunku 2-0. W przekroju ca艂ego sezonu bilans w meczach mi臋dzy nami by艂 3-2 dla Ozorkowa. Nasza gra jeszcze nie by艂a stabilna, raz potrafili艣my gra膰 tak by ogra膰 lub postraszy膰 Wifam臋 艁贸d藕 by na koniec przegra膰 nawet z Wifam膮 III 艁贸d藕. Teraz ko艅czymy rozgrywki i kategori臋 M艂odzika na miejscu IV w wojew贸dztwie. To by艂 drugi sezon w m艂odziku i mo偶na zaobserwowa膰 lekki progres. Dwa miejsca w g贸r臋 i oby tak by艂o w nast臋pnej kategorii kadeta. Mamy jeszcze do zako艅czenia sezonu halowego kilka turniej贸w towarzyskich gdzie b臋dzie mo偶liwo艣膰 rywalizowa膰 z najlepszymi zespo艂ami w kraju. Kolejno 5-8 kwiecie艅 w 艁ebie, pocz膮tek maja w Kluczborku oraz 25-27 maja w Ostro艂臋ce.

Ko艅cowa kolejno艣膰 w sezonie 2017/2018 kategoria M艂odzik

1. KS Lechia Tomasz贸w Mazowiecki

2. KS Wifama I 艁贸d藕

3. MKS Bzura Ozork贸w

4. UKS Korona Be艂chat贸w

5. EKS Skra Be艂chat贸w

6. UKS Dw贸jka Tomasz贸w Mazowiecki

Sk艂ad Korony :

rozgrywaj膮cy – 聽Maciej Ste膰 , Julian Glapi艅ski

艣rodkowi -聽聽聽聽聽聽聽 聽Micha艂 Warzywoda, Dawid M艂udzik, Kacper Kwapi艅ski

przyjmuj膮cy – 聽聽Aleksander Czerwi艅ski, Marcel Sta艅czyk, Adam Suflida, Dawid Michalski, Micha艂 B膮k,

Dominik Gontarz,

atakuj膮cy – 聽聽聽聽聽聽聽聽Szymon Ostrowski

libero – 聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽Dawid Rasowski, Igor Gumi艅ski

trenerzy – 聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽Pawe艂 Wieczorkowski, Tatyana Borzykh, Marek Kwieci艅ski

 

CCF_000015