Uczniowski Klub Sportowy „Korona” Bełchatów

Ul. Budryka 7, 97-400 Bełchatów

———————————————————————–

Administratorem danych państwa dzieci oraz państwa jest Uczniowski Klub Sportowy „Korona” w Polsce

z siedzibą w Bełchatowie przy ulicy Budryka 7. Dane zostały zgromadzone, w momencie wypełnienia deklaracji członkowskiej oraz oświadczenia przez państwa. Dane będą przetwarzane w momencie wystawiania faktur, organizacji obozów oraz zgłoszenia dzieci do rozgrywek, opisywaniu ich na stronach portali społecznościowych oraz stronach internetowych, wraz z wizerunkiem waszych dzieci. Dane będą przetwarzane na podstawie prawnie usprawiedliwionego celu Administratora, jakim jest przechowywanie danych w bazie celem udokumentowania w przyszłości faktu udziału dzieci

w zawodach i rozgrywkach. Dane będą udostępniane podmiotom prowadzącym rozgrywki pod egidą ŁZPS oraz PZPS. Podanie danych jest dobrowolne, ale jest warunkiem wystawienia zaświadczeń i faktur. Dane będą przechowywane przez okres przynależności do klubu.

W związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje państwu prawo do:

- zadania dostępu do swoich danych osobowych

- sprostowania, usunięcia lub ograniczenia

przetwarzania danych

- przenoszenia danych do innego administratora

- wyrażenie sprzeciwu w związku z przechowywaniem

państwa danych w bazie UKS Korona

- wniesieniu skargi do organu nadzorczego.

Uprawnienia te można zrealizować pisząc na adres

biuro@uks-korona.pl