Chcemy poinformować wszystkich naszych młodszych zawodników i zawodniczki z rocznika 2006 i młodsi, że nasz turniej odbędzie się zgodnie z planem w czerwcu. Pomimo wszystkich nieprzewidzianych wcześniejszych informacji dotyczących sytuacji epidemii było wszystko pod znakiem zapytania. Ale teraz po zniesieniu pewnych obostrzeń i możliwości powrotu na salę do treningów wstąpił nowy duch. Turniej odbędzie się zgodnie ze wszelkimi zasadami bezpieczeństwa i normami GIS. Czyli na Sali nie będzie przebywać więcej osób niż 16 + 2 trenerów. Więc po zgłoszeniu się do turnieju i przeprowadzeniu losowania mecze toczyć się będą w grupach. Przybycie na sale w określonych godzinach i z zachowaniem zasad higieny. Przed wejściem dezynfekcja rąk, na Sali staramy zachować się bezpieczny dystans. Nie podajemy sobie rąk przed ani po meczu. Każdy mecz będzie rozgrywany „Czystą” piłką. Grupy będą grały w określonych godzinach. Po rozegraniu spotkań grupowych będzie rozgrywany finał A i Finał B również w określonych godzinach. Turniej będzie trwał dwa dni. Przewidywany termin turnieju to 3 czerwiec, środa od 16.00 grupa A i B, od 18.00 grupa C i D. Finały w dniu 4 czerwca czwartek od 16.00 finał B i od 18.00 finał A. Ze względu na obostrzenia dotyczące ilości osób możemy wykonać grupowe fotografie w poszczególnych grupach. Po zakończeniu turnieju wręczone zostaną medale i puchary. Razem damy radę i nic nas nie zatrzyma.

plakatjpg

Na dzień dzisiejszy mamy 17 zespołów, a są to:

 1. - Simba Team
 2. - Czerwin Team
 3. - Osa Team
 4. - Grzybki
 5. - Frugo Team
 6. - Fourmotion
 7. - Matys Team
 8. - Czerwone Pomarańcze
 9. - Czarne Koszule
 10. - Kuli Team
 11. - Drużyna Actimela
 12. - Rogale Team
 13. - Czarek Team
 14. - Dzikie Koty
 15. - Stępień Team
 16. - Super Mocni
 17. - Waleczni Team

       A tu mamy kilka zdjęć z poprzednich turniejów, gdzie była przednia zabawa.

2017

DSC_0123

2018

DSC_0169

     2019

                        DSC_0748

I czekamy na 2020.