Wczoraj kolejne spotkania rozegrały nasze drużyny dziewcząt i chłopców w ramach Wojewódzkiej Ligi Mini siatkówki. Dziewczęta w kategorii trójek rywalizowały w Tomaszowie Mazowieckim. Tam wystąpiły po raz pierwszy i zbierały cenne doświadczenia. Rywalizowały między innymi z takimi zespołami jak ŁKS Łódź, Dragfil Tomaszów Mazowiecki, Lider Konstantynów Łódzki, Łaskovia Łask, Jedynka Aleksandrów Łódzki, a są to uznane marki w Polsce. Dziewczęta rozegrały cztery spotkania i co prawda nie udało się jeszcze nic ugrać lecz sety przegrane do 16-17 nie przynoszą ujmy. Następny Turniej już za dwa tygodnie. Zespół grał w składzie: Agata Chrzęstek, Julia Gręda, Kaja Gładysz i Antonina Bensz, trener Artur Źrebiec.
DSC_0108
Natomiast chłopcy trener Tatiany Borzykh również w kategorii trójek grali tak jak ich starsi koledzy w Ozorkowie. Dla nich to też debiut i mocny stres. Grali w grupie z Bzurą I Ozorków, Wifamą Łódź, SP 156 Łódź Wifama Łódź, SPS I Zduńska Wola, UKS AS I Zduńska Wola. Z pięciu spotkań wygrana jednego meczu oraz porażka na przewagi w dwóch spotkaniach nie jest czymś czym można się przejmować. Porażka z Wifamą i Bzurą nie jest wstydem. Zespół walczył bardziej ze sobą i swoim stresem. Jeśli z tym rywalem wygramy to następnym razem będzie zdecydowanie lepiej. Zespół grał w składzie: Maciej Srokosz, Franciszek Polak, Nikodem Patek, Oskar Kowalczyk, Jan Polak (najmłodszy zawodnik). Również jak dziewczęta, chłopcy mają teraz dwa tygodnie na pracę i walczymy dalej. Dziewczęta w Konstantynowie, a chłopcy ponownie w Ozorkowie. Kilka zdjęć z turnieju w Ozorkowie. Reszta w albumie. Zdjęcia dziewcząt wkrótce.
DSC_0119