Niestety, ju偶 od d艂u偶szego czasu musimy si臋 przyzwyczai膰 do innego trybu 偶ycia. Ze wzgl臋du na panuj膮c膮 Pandemi臋 Korona wirusa. Nasza praca dzi臋ki trenerom Tatianie Borzykh oraz Remigiuszowi Wachowskiemu idzie w dobrym kierunku. Przez ostatni miesi膮c dzi臋ki przygotowanym zestawom 膰wicze艅 nasi zawodnicy i zawodniczki prowadz膮 zaj臋cia w domach.

DSC_0260

Pierwszy okres to tzw. Ob贸z domowy, czyli praca w systemie dw贸ch trening贸w dziennie. Rano i po po艂udniu. Zawodnicy wysy艂ali zdj臋cia oraz filmiki z wykonywania zaleconych 膰wicze艅. Niekt贸rzy w tym okresie mogli jeszcze skorzysta膰 z wyj艣cia na powietrze do lasu lub w odosobnione miejsca. Po obozie zaostrzono zasady i musieli艣my zosta膰 w domach i prze偶y膰 trudny okres. Dla dzieci aktywnych fizycznie to bardzo trudne usiedzie膰 w domu.

received_2251653891797988

Do tego dosz艂a praca zdalna (e-lekcje), kt贸re zawieraj膮 strasznie du偶o materia艂贸w do nauki. Nauczyciele zostali pozbawieni kontaktu z dzie膰mi, kt贸re w jaki艣 spos贸b b臋d膮c na lekcji regulowa艂y swoim zachowaniem ilo艣膰 przekazywanej wiedzy. Tu w tych warunkach nauczyciel rozkwit艂. Nikt nie przeszkadza, nie gada, nie przerywa lekcji. Hulaj dusza jak to si臋 m贸wi. Siedzenie przy komputerze w godzinach lekcji to jedno, a drugie ogrom pracy zadanej na pozosta艂膮 cz臋艣膰 dnia. Dlatego te偶 mo偶liwo艣膰 oderwania si臋 od komputera w formie zaj臋膰 fizycznych jest niezb臋dna dla poprawy psychiki dzieci. Praca nasza jest zgodna z planem zaj臋膰 w normalnym tygodniu treningowym. Dwa razy w tygodniu, a niekiedy dochodzi trzecie zaj臋cie. Musimy przetrwa膰 ten okres i na pewno minie troch臋 czasu za czym to wr贸ci do normalno艣ci.

91041008_199493841497925_378637165694812160_n