W Nowy Rok z przytupem.

W niedziel臋 5 stycznia 2020 roku rozegrali艣my pierwszy turniej w Nowym Roku na zaproszenie Akademii Rozwoju Siatk贸wki 鈥濵ucha Volley鈥 z Kluczborku. Turniej by艂 rozgrywany jako jedna z eliminacji Opolskiej Ligii mini siatk贸wki. W艣r贸d uczestnicz膮cych zespo艂贸w znalaz艂y si臋 mi臋dzy innymi SPS nr 11 K臋dzierzyn Ko藕le, SP 3 Nysa, 鈥濵ucha Volley鈥 Kluczbork, 鈥濻chool of Volley鈥 Be艂chat贸w, 鈥瀂enit鈥 Wroc艂aw, 鈥濳oniczynka鈥 Opole, AMS Opole, PSP Domecko, MGOKiS Praszka i 鈥濳orona鈥 Be艂chat贸w. Zespo艂y mia艂y przed sob膮 niez艂y maraton. Grano systemem ka偶dy z ka偶dym. My wyst臋powali艣my w kategorii Tr贸jek i Czw贸rek. Nasze zespo艂y rozegra艂y po sze艣膰 spotka艅. Tr贸jka zacz臋艂a dobrze wygrywaj膮c pi臋膰 spotka艅 i na sz贸stym zosta艂a powstrzymana przez zwyci臋zc臋 turnieju PSP Domecko. Wygrywaj膮c ostatnie spotkanie z SP 3 Nysa zajmujemy drugie miejsce. Czw贸rka w tym turnieju by艂a nie do powstrzymania. Wygrywa po kolei spotkanie za spotkaniem. W ostatnim meczu naprzeciwko stan膮艂 zesp贸艂 z SP 3 Nysa. Mecz bardzo zaci臋ty do ko艅ca. Walka za ka偶d膮 pi艂k臋 przynosi efekt w postaci wygrania meczu 25-24 (25 pkt ko艅czy spotkanie).聽 Zostajemy zwyci臋zcami w tej kategorii i po raz pierwszy w historii wygrywamy turniej. Zawodnikiem MVP turnieju w kategorii czw贸rek zosta艂 wybrany nasz Filip Grzybek. Wielkie gratulacje dla niego i trenerki Tatiany.

DSC_0272

Serdeczne podzi臋kowania organizatorom turnieju Akademii Rozwoju Siatk贸wki 鈥濵ucha Volley鈥. Konrad Mucha wraz z 偶on膮 i wieloma osobami zorganizowa艂 wspania艂e zawody i za to jeste艣my wdzi臋czni. Dzi臋ki te偶 naszym rodzicom, kt贸rzy po raz kolejny uczestnicz膮 wraz z nami w drodze rozwoju naszych zespo艂贸w zapewniaj膮c transport na turniej. Im r贸wnie偶 jeste艣my wdzi臋czni.

DSC_0131

Sk艂ad Tr贸jki : Aleksander Osi艅ski, Kacper Czerwi艅ski, Szymon Maty艣kiewicz, Kacper Ciarczy艅ski, Kacper Iwa艅ski, trener Tatiana Borzykh

DSC_0206

Sk艂ad Czw贸rki : Filip Waszak, Filip Grzybek, Franciszek Pacy艅ski, Maciej Frukacz, Adrian Rogaczewski, trener Tatiana Borzykh.

DSC_0269

Przed nami dwa treningi w tygodniu i wyjazd na ob贸z do Twardog贸ry w pierwszym tygodniu ferii. Tam mamy zaplanowane gry kontrolne z zespo艂em z Milicza. Jest to etap przygotowa艅 do rozgrywek Ligi Najm艂odszych oraz etapu 鈥濳inder + Sport鈥.