Nasi zawodnicy rozegrali swoje spotkanie w Ozorkowie z Bzur膮. Mecz w pierwszym secie grany nerwowo bez koncentracji. Du偶o b艂臋d贸w z naszej strony i punkty oddawane za darmo (zepsute zagrywki i ataki) przeciwnikowi. Ko艅c贸wka ju偶 troch臋 pewniej. Lepsza gra na pierwszej akcji. Wygrywamy seta to powoduje uspokojenie gry. Druga partia po interwencji trenera od razu powoduje lepsz膮 gr臋 szczeg贸lnie w zagrywce, co skutkuje lepsz膮 gr膮 na kontrze. Co prawda nie wyzbywamy si臋 prostych b艂臋d贸w, ale zdecydowanie skuteczniej gramy w ataku. Olek Czerwi艅ski zaczyna ko艅czy膰 ataki po kierunku, a skuteczniej w zagrywce Dawid M艂udzik i Maciek Ste膰. Drugi set dla nas ju偶 bardziej przekonuj膮co. Trzeci od pocz膮tku pod kontrol膮, co prawda przeciwnik do po艂owy seta stara si臋 odrabia膰 straty lecz w takich momentach my gramy poprawniej zagrywk膮 oraz blokiem co powoduje wi臋cej b艂臋d贸w u przeciwnik贸w. Wygrana w trzecim secie i ca艂y mecz dla nas 3-0. Wa偶ne trzy punkty wywozimy z Ozorkowa. Teraz tydzie艅 przerwy i zaczynamy rund臋 rewan偶ow膮 23 listopada w Piotrkowie z Volley5.

DSC_0101

Bzura Ozork贸w – Korona Be艂chat贸w 0 – 3 (-22, -20 , -19),
sk艂ad zespo艂u: Ste膰 M, Sta艅czyk M, Warzywoda M, Gontarz D, Czerwi艅ski A, M艂udzik D, Rasowski D – libero, Fr膮czkowski M, Glapi艅ski J, Kuciapi艅ski M, M艂ynarski J. Trener Janas J i Kwieci艅ski M.