D艂ugo trzeba by艂o czeka膰 by spotka膰 si臋 na kolejnym turnieju. Tym razem w Miliczu spotka艂y si臋 zespo艂y z ca艂ej Polski w trzech kategoriach dw贸jek, tr贸jek i czw贸rek ch艂opc贸w by rywalizowa膰 w Og贸lnopolskim Turnieju o puchar Ma艂gorzaty Glinki pod patronatem burmistrza Gminy Milicz . Nasza czw贸rka od maja czeka艂a na ten turniej, kt贸ry by艂 przek艂adany ze wzgl臋du na sytuacj臋 epidemiologiczn膮. Tym razem w rygorze sanitarnym z wszystkimi obostrzeniami dotycz膮cymi maseczek i dezynfekcji przyst膮piono do rywalizacji. Od rana najpierw rozegrano mecze grupowe, gdzie zmierzyli艣my si臋 z Polonem Krotoszyn, UKS Jasieniak Gda艅sk II, UKPS Lubin, UKS Dw贸jka Milicz. Ch艂opcy zagrali dobrze rozkr臋caj膮c si臋 z ka偶dym spotkaniem, zaj臋li pierwsze miejsce w grupie wygrywaj膮c wszystkie mecze. Po przerwie na obiad i chwili oddechu przyst膮piono do gier o miejsca I-VI. Tam ju偶 rywalizacja na najwy偶szym poziomie z zespo艂ami medalistami Mistrzostw Polski. Pierwszy mecz wygrany z zespo艂em Sikret Gliwice, kolejny r贸wnie偶 z UKS Dw贸jk膮 Milicz. Kolejnym rywalem by艂 zesp贸艂 UKS Jasieniak Gda艅sk i tu po bardzo wyr贸wnanym meczu ko艅czonym na przewagi ulegamy 23-21. Troch臋 zimnej wody i kolejny znany nam bardzo dobrze rywal z Ozorkowa. I tym razem przeciwnicy okazali si臋 lepsi wygrywaj膮c do艣膰 pewnie. Ostatnie spotkanie w turnieju to mecz o miejsce III. Oba zespo艂y do tej pory mog艂y zapisa膰 na swym koncie dwie wygrane i dwie przegrane. Od pocz膮tku jednak nasi ch艂opcy wykazali si臋 pewno艣ci膮 siebie i zdobyli przewag臋, kt贸rej nie oddali do ko艅ca seta wygrywaj膮c 21-15. Tym zwyci臋stwem wywalczyli br膮zowe medale i trzecie miejsce w Og贸lnopolskim turnieju w Miliczu. Kolejny raz podzi臋kowania naszym niezawodnym rodzicom (Piotr Maty艣kiewicz i Marcin Ciarczy艅ski), kt贸rzy przyjechali z ch艂opakami i pe艂nili rol臋 trener贸w asystent贸w. By艂a trener Tatian Borzykh pomaga艂a i jednocze艣nie prowadzi艂a sw贸j nowy zesp贸艂 z Korony Olesno (Rywalizowali w kategorii Tr贸jek). Bardzo dobry turniej i mo偶liwo艣膰 pogrania dla naszego zespo艂u. Podzi臋kowania dla organizator贸w za zaproszenie i przeprowadzenie tego turnieju w tak trudnym okresie. Na zako艅czenie dekoracja i wr臋czenie nagr贸d oraz okoliczno艣ciowych koszulek dla uczestnik贸w.
130319530_4664359693639060_5205601106694027435_o
Sk艂ad UKS Korona Be艂chat贸w:
Kacper Czerwi艅ski, Szymon Maty艣kiewicz, Aleksander Osi艅ski, Kacper Ciarczy艅ski, Oskar Kowalczyk.
Ko艅cowa kolejno艣膰 turnieju:
1. MKS Bzura Ozork贸w
2. UKS Jasieniak Gda艅sk
3. UKS Korona Be艂chat贸w
4. UKPS Lubin
5. Sikret Gliwice
6. UKS Dw贸jka Milicz
7. Mi臋dzyrzecz
8. Polon Krotoszyn I
9. Polon Krotoszyn II
10.UKS Jasieniak II Gda艅sk
Teraz przed ch艂opakami czas na turniej M艂odzik贸w 13 grudnia w Wieluniu, gdzie graj膮 drugi turniej ligi wojew贸dzkiej m艂odzik贸w.
Wi臋cej zdj臋膰 w albumie. Fot. Puha-volley.