Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów od dnia 4 maja zostają zniesione niektóre z zakazów i ograniczeń. Jednym z nich jest możliwość odbywania zajęć treningowych na powietrzu. Jest to dla nas na pewno duże udogodnienie i możliwość powrotu do normalności. Będzie szansa na grupowe zajęcia w niedużym stopniu i poprawi to kondycję psychiczną naszych zawodników. Przebywaliśmy w zamknięciu trenując samodzielnie od 53 dni. Teraz mamy możliwość popracować w kolektywie. Maj to już też początek okresu przejścia do siatkówki plażowej. My mamy taką możliwość na obiektach Szkoły Podstawowej nr 12.

Screenshot_2020-05-05-17-55-25

Od poniedziałku rozpoczęliśmy kontrolnie w dwóch grupach mini trener Tatiany Borzykh zajęcia na boisku tartanowym. Było radochy co niemiara. Możliwość spotkania na żywo z kolegami i trenerem od razu podniosła nastrój i poprawiła humory. Zgodnie z przepisami w zajęciach może uczestniczyć 6 osób plus trener. Zawodnicy przychodzą na zajęcia w maseczkach i dopiero na boisku je zdejmują. Wchodząc na teren dezynfekują ręce i wychodząc również.

Screenshot_2020-05-05-17-56-08

Rodzice są zobowiązani do podpisania oświadczenia, które jest wymagane ze względów bezpieczeństwa. Takie oświadczenie znajdzie się w załączonym pliku.

ZGODA RODZICA