Dzisiaj napłynęły bardzo dobre wieści z Ozorkowa, gdzie turniej rozgrywały zespoły w kategorii Trójek Ligi Wojewódzkiej. Nasza trójka udała się tam by walczyć o jak najlepsze rezultaty. Niestety i tym razem bez trener Tatiany, którą zastąpił tym razem jeden z rodziców. Paweł Kowalczyk bo o nim mowa też jest trenerem i poprowadził zespół przez rywalizację dziś bardzo dobrze. Chłopcy wygrywali mecz za meczem kończąc rywalizację na miejscu pierwszym w swojej grupie, co cieszy bo widać, że potrafią grać jak tylko uspokoją nerwy i stres. Po takim dobrym graniu czekamy z niecierpliwością na kolejny turniej, który odbędzie się za dwa tygodnie w Rawie Mazowieckiej.
Podziękowania dla Pawła Kowalczyka za poprowadzenie zespołu i dla Eweliny Polak za fotorelację z turnieju.
Skład: Polak Franek, Patek Nikodem, Srokosz Maciej, Kowalczyk Oskar, Polak Jan.155244431_219776713174415_1421440350456515005_n