Dzi艣 nasza Czw贸rka rozpocz臋艂a rywalizacj臋 w Turnieju Kwalifikacyjnym Ligi Wojew贸dzkiej. Rusza sezon 2021 w mini siatk贸wce. Po ubieg艂orocznych sukcesach w tr贸jkach, teraz dru偶yna wparta nowymi twarzami z naszej szk贸艂ki w Ole艣nie gra艂a w Ozorkowie. Zesp贸艂 nie w pe艂nym sk艂adzie ( niedyspozycja Kacpra Czerwi艅skiego) po rozlosowaniu grup znalaz艂a si臋 z zespo艂ami SOS SP 12 Tomasz贸w Mazowiecki, UKS 13 Joker Tomasz贸w Mazowiecki, Bzura Ozork贸w III i 艁KS 艁贸d藕. Do naszych etatowych zawodnik贸w, czyli Szymona Maty艣kiewicza, Olka Osi艅skiego i Kacpra Ciarczy艅skiego do艂膮czyli, Mateusz Machnik, Tomasz Pilak i Bartosz Michalewski. Nie mieli zbyt du偶o czasu na zgranie, odbyli raptem trzy treningi na obozie w Twardog贸rze. Po trudnym pocz膮tku, i pora偶ce z SP 12, wygrywamy kolejny mecz z odwiecznymi naszymi rywalami Jokerem. Ulegamy Bzurze i wygrywamy z 艁KS-em. Bilans dw贸ch wygranych i dw贸ch pora偶ek plasuje nas w 艣rodku grupy. Teraz czeka nas dwa tygodnie przerwy i my艣limy, 偶e ju偶 w pe艂nym sk艂adzie rozegramy kolejny turniej.

DSC_0546

DSC_0613

DSC_0577