Wczoraj odby艂 si臋 turniej „Tr贸jek” w naszym klubie. Rywalizowa艂y dziewcz臋ta i ch艂opcy z grup trener Tatiany oraz trenera Roberta. Zespo艂y zosta艂y dobrane przez samych zawodnik贸w, a by艂o ich osiem. Kreatywno艣膰 m艂odych ludzi potrafi zaskakiwa膰, a wida膰 to po nazwach niekt贸rych zespo艂贸w. Mecze rozgrywano z podzia艂em na dwie grupy po cztery zespo艂y. Mecze w rozgrywano po secie do 21 pkt, ka偶dy z ka偶dym. Nast臋pnie z zaliczeniem meczu grupowego w utworzonych grupach grano o miejsca 1-4 (Grupa Fina艂owa) oraz (5-8 Ma艂y fina艂).
Ka偶da dru偶yna zagra艂a wi臋c pi臋膰 set贸w (spotka艅). Rywalizacja trwa艂a dwie godziny i zako艅czy艂a si臋 zaci臋tymi meczami pomi臋dzy dziewcz臋tami i ch艂opakami. Na koniec po podsumowaniu rezultat贸w prezes klubu wraz z trenerami wr臋czyli wszystkim uczestnikom s艂odkie upominki . Teraz czas na nasze m艂odsze zawodniczki, kt贸re rozegraj膮 sw贸j turniej w 艣rod臋.
Rezultaty turnieju :
1. „Bez Nazwy”
Machnik Mateusz, Srokosz Jakub, Ligenza Bartosz.
2. „Si艂a Masy Moc Kie艂basy”
Srokosz Maciej, Polak Franciszek, Patek Nikodem.
3. „Dzikusy 1,2,3″
Kuku艂a Magda, Pietruska Joanna, Jeziorek Maja.
4. „Wa偶ki”
Lech Oliwia, Karkos Dominika, Jurczyk Martyna.
5. „Skoczne 艢limaki”
Pilak Tomasz, Michalewski Bartosz, Zab艂ocki Mi艂osz.
6. „Kaczki z jednej paczki”
Dylong Emilia, Popczyk Patrycja, Kler Julia.
7. „Koronki”
Zielonka Julia, Stanisz Lena, Wieczorek Krystyna.
8. „Wiewi贸ry”
P艂贸ciennik Anna, Chrz臋stek Agata, Ch臋ci艅ska Hanna.
Uczestnikom gratulujemy zaanga偶owania i walki. Teraz czekamy na mo偶liwo艣膰 rywalizacji w wi臋kszym gronie z innymi klubami.
Fot. Puha-Volley w albumie. Zapraszamy.
Tw贸j film nie by艂 promowany