Wczoraj odby艂 si臋 turniej „Tr贸jek” w naszym klubie. Rywalizowa艂y dziewcz臋ta i ch艂opcy z grup trener Tatiany oraz trenera Roberta. Zespo艂y zosta艂y dobrane przez samych zawodnik贸w, a by艂o ich osiem. Kreatywno艣膰 m艂odych ludzi potrafi zaskakiwa膰, a wida膰 to po nazwach niekt贸rych zespo艂贸w. Mecze rozgrywano z podzia艂em na dwie grupy po cztery zespo艂y. Mecze w rozgrywano po secie do 21 pkt, ka偶dy z ka偶dym. Nast臋pnie z zaliczeniem meczu grupowego w utworzonych grupach grano o miejsca 1-4 (Grupa Fina艂owa) oraz (5-8 Ma艂y fina艂).
Ka偶da dru偶yna zagra艂a wi臋c pi臋膰 set贸w (spotka艅). Rywalizacja trwa艂a dwie godziny i zako艅czy艂a si臋 zaci臋tymi meczami pomi臋dzy dziewcz臋tami i ch艂opakami. Na koniec po podsumowaniu rezultat贸w prezes klubu wraz z trenerami wr臋czyli wszystkim uczestnikom s艂odkie upominki . Teraz czas na nasze m艂odsze zawodniczki, kt贸re rozegraj膮 sw贸j turniej w 艣rod臋.
Rezultaty turnieju :
1. „Bez Nazwy”
DSC_0075
Machnik Mateusz, Srokosz Jakub, Ligenza Bartosz.
2. „Si艂a Masy Moc Kie艂basy”
DSC_0073
Srokosz Maciej, Polak Franciszek, Patek Nikodem.
3. „Dzikusy 1,2,3″
DSC_0080
Kuku艂a Magda, Pietruska Joanna, Jeziorek Maja.
4. „Wa偶ki”
DSC_0067
Lech Oliwia, Karkos Dominika, Jurczyk Martyna.
5. „Skoczne 艢limaki”
DSC_0069
Pilak Tomasz, Michalewski Bartosz, Zab艂ocki Mi艂osz.
6. „Kaczki z jednej paczki”
DSC_0084
Dylong Emilia, Popczyk Patrycja, Kler Julia.
7. „Koronki”
DSC_0072
Zielonka Julia, Stanisz Lena, Wieczorek Krystyna.
8. „Wiewi贸ry”
DSC_0082
P艂贸ciennik Anna, Chrz臋stek Agata, Ch臋ci艅ska Hanna.
Uczestnikom gratulujemy zaanga偶owania i walki. Teraz czekamy na mo偶liwo艣膰 rywalizacji w wi臋kszym gronie z innymi klubami.
Fot. Puha-Volley w albumie. Zapraszamy.
Tw贸j film nie by艂 promowany