Tym razem do rywalizacji przyst膮pi艂a m艂odsza grupa „KORONY鈥, w kt贸rej bra艂y udzia艂 dziewcz臋ta i ch艂opcy z rocznik贸w 2009 i m艂odsi. Dziewcz臋ta trenera Artura i ch艂opcy trener Tatiany utworzy艂y same 10 zespo艂贸w. Podzielono je na trzy grupy. Grupa A i B zosta艂a z艂o偶ona z sze艣ciu zespo艂贸w, a grup臋 C tworzy艂y cztery zespo艂y. W poszczeg贸lnych grupach rozgrywano mecze ka偶dy z ka偶dym. Po ustaleniu kolejno艣ci miejsc, gdy rozegrano grupowe mecze utworzono nowe grupy, kt贸re gra艂y ju偶 o miejsca. I tak zespo艂y z miejsc pierwszych w swoich grupach gra艂y o miejsca I – III. Drugie miejsca gra艂y o pozycj臋 IV – VI, a trzecie i czwarte rywalizowa艂y o miejsca VII – X. Gry by艂y zaci臋te i niekt贸re ko艅czy艂y si臋 na przewagi. Mo偶na by艂o zaobserwowa膰 偶y艂k臋 rywalizacji i emocje. Wiadomo, 偶e podczas treningu nigdy nie wytworzy si臋 sytuacji meczowych i tych emocji, gdy walka idzie o ka偶dy punkt.
DSC_0275
Ca艂y turniej trwa艂 bez ma艂a dwie godziny. Rozegrano 24 mecze, kt贸re wy艂oni艂y zwyci臋zc贸w. Na koniec jak to w zwyczaju prezes z trenerami wr臋czyli wszystkim uczestnikom s艂odycze, a za miejsca I-III dyplomy. Jak wida膰 po fotografiach wszyscy byli zadowoleni. Brak tylko mo偶liwo艣ci sprawdzenia si臋 w szerszym gronie z innymi zespo艂ami z r贸偶nych miast. Ale liczymy na to po nowym roku. Wi臋cej zdj臋膰 z turnieju dzi臋ki Puha-volley w galerii.
Klasyfikacja turnieju:
1. 鈥濬OKI鈥 – H臋ci艅ska Hanna, Gr臋da Julia.
DSC_0169
2. 鈥濾OLLEYBALL鈥 – G艂adysz Kaja, Chwi艂ka Zuzanna.
DSC_0164
3. 鈥濸ARABOLE鈥 – Polak Franciszek, Klimza Piotr.
DSC_0171
4. 鈥濺AWEN鈥 – Opo艂ka Oliwia, R臋kas Karolina.
DSC_0165
5. 鈥濼ELETUBISIE鈥 – Polak Jan, Poniatowski Tymoteusz.
DSC_0170
6. 鈥瀂IELONE鈥 – Brz臋czek Lena, Karkos Emilia.
DSC_0168
聽7. 鈥濸IERNICZKI鈥 – Kwiato艅 Patrycja, Kokot Oliwia.
DSC_0163
8. 鈥濿A呕KI鈥 – Bawej Kamila, Chwi艂ka Maja, Witek Emilia.
DSC_0172
9. 鈥濵AJKI鈥 – Podzielny Maja, Jakubowicz Maja.
DSC_0166
10. 鈥濷GIE艃 I WODA鈥 – Kaca艂a Sara, Bomba Katarzyna.
DSC_0167