Informacja dotycz膮ca wakacji .
Zapraszamy do udzia艂u w obozie wszystkich ch臋tnych naszych i nie tylko zawodnik贸w. Ob贸z w Jantarze jest alternatyw膮 dla Soliny, gdzie je藕dzili艣my co roku. Tym razem jednak jeste艣my zmuszeni zmieni膰 klimat z g贸r nad morze ze wzgl臋du na remont o艣rodka Avita nad Solin膮. Wszystkie ch臋tne osoby prosz臋 o kontakt z biurem podr贸偶y Kormoran Olesno (wszystkie dane s膮 na za艂膮czonym zdj臋ciu). Warunkiem uczestnictwa jest wp艂ata zaliczki w wysoko艣ci 300 z艂 do ko艅ca lutego na konto Kormorana (numer podany na zdj臋ciu), nast臋pna rata 500 z艂 do ko艅ca kwietnia. Ostateczna kwota na miesi膮c przed obozem czyli do 6 czerwca. Osoby zainteresowane poprosz臋 o kontakt z klubem w celu zrobienia listy oraz podpisania um贸w przedwst臋pnych i pobrania kart obozowych. Osoby, kt贸re wp艂ac膮 zaliczki okazuj膮 polecenie przelewu. Zapraszamy wszystkich do wsp贸lnej zabawy. Czekamy na ch臋tnych koroniarzy oraz inne osoby. Treningi b臋d膮 i b臋dzie gdzie si臋 zm臋czy膰 i popracowa膰.84359372_3382230581851984_260532677520654336_o