Dzi艣 nasze zespo艂y kategorii mini wyst臋powa艂y w Tomaszowie Mazowieckim, gdzie rozgrywany by艂 drugi turniej Ligi Najm艂odszych. Kategoria tr贸jek tradycyjnych i kategorii open z naszym udzia艂em. Organizatorem jest UKS 13 Joker Tomasz贸w Mazowiecki, Akademia Siatk贸wki 鈥濭linka Academy鈥. 聽聽聽聽聽W rywalizacji tr贸jek tradycyjnych, czyli rocznik贸w 2008 i m艂odsi nasz zesp贸艂 w sk艂adzie Maty艣kiewicz Szymon, Czerwi艅ski Kacper i Osi艅ski Olek w fazie grupowej, gdzie rozegrali cztery spotkania nie przegrywaj膮c 偶adnego. W p贸艂finale r贸wnie偶 odnie艣li zwyci臋stwo i to pozwoli艂o na gr臋 o wygranie ca艂ego turnieju. Fina艂 z zespo艂em Tomaszowa by艂 ju偶 bardziej wyr贸wnany. Nasi ch艂opcy pod okiem pani trener Tatyany Borzykh pokazali, 偶e i w tym roku b臋d膮 gro藕ni. Wygrali ca艂y turniej nie oddaj膮c 偶adnego meczu. Brawo.

DSC_0244

W kategorii tr贸jek open wystartowa艂y trzy nasze zespo艂y i ulokowa艂y si臋 w 艣rodku stawki. O miejsce pi膮te zagra艂y zespo艂y Korony II (Grzybek F, Frukacz M, Pacy艅ski F) z Koron膮 III (Gajda Z, Kwiatkowski P, Kowalewski K) i tu lepsza by艂a dw贸jka. O miejsce si贸dme w turnieju nasze dziewcz臋ta, jako Korona IV (Kula W, Otoli艅ska O, Siewierska I, Wojtala W) poradzi艂y sobie z rywalami. Udana sobota i du偶o grania, a przed nami jutro kolejny turniej. Tym razem u nas w kategorii czw贸rek.

DSC_0223