Po sobotnich rozgrywkach Kinder w Paczkowie nasze zespoły, tym razem trójka i czwórka walczyły w finale Ligi Mini Siatkówki w województwie łódzkim. Finał odbył się w Ozorkowie. Dla trójki był to debiut w lidze, a gra w finale jest dużym sukcesem tego zespołu. Drugi duży turniej dzień po dniu był sporym obciążeniem dla chłopaków, a to spowodowało słabszą grę w finale. Drużyna czwórki to już rutyniarze w tego typu imprezach. Turniej finałowy jest ostatnim z całego cyklu. Rozegrano w sumie 5 turniejów. Nasze zespoły zakwalifikowały się do najlepszych szóstek w swoich kategoriach. Tu już rywalizacja toczyła się o medale. Trójka zmęczona wcześniejszym turniejem, a przede wszystkim nastąpiło rozluźnienie po awansie do finałów MP Kinder, zagrała troszkę słabiej i zajęła szóste miejsce w finale. Jest to i tak spory sukces biorąc pod uwagę cały sezon i grę wśród 16 zespołów. Na pewno doświadczenie tu zebrane zaprocentuje w kolejnych sezonach. Czwórka była zaliczana do grona faworytów w tym sezonie i tak też się stało. Układ po całej lidze był ten sam w finale. Po dwóch wygranych w grupie zespół awansował do półfinału w którym zmierzył się z zespołem AS Skry Bełchatów. Wynik 2-0 dał przepustkę do finału. Tam już niestety Bzura I Ozorków okazał się za mocny i pokonał nas 2-0. Tym samym ligę kończymy na drugim miejscu ze srebrnymi medalami. Dla tego zespołu został jeszcze jeden turniej do rozegrania. Jest to nasz cel główny w tym sezonie by w kolejnym roku osiągnąć cel. Dwa lata temu byli w kategorii dwójek na miejscu trzecim w finale wojewódzkim, w trójkach uzyskali awans do Mistrzostw Polski (nie został rozegrany ze względów na stan epidemii) teraz czas na czwórki i powtórzenie wyniku dającego prawo gry w Mistrzostwach Polski.
194993087_279067297245356_8622165181352426182_n
Skład Trójki:
Srokosz Maciej, Polak Jan, Patek Nikodem, Kowalczyk Oskar, Polak Jan.
195520337_279067213912031_657532190519688829_n
Skład Czwórki:
Czerwiński Kacper, Osiński Aleksander, Matyśkiewicz Szymon, Machnik Mateusz, Pilak Tomasz (brak Kacpra Ciarczyńskiego z powodów zdrowotnych).
Trenerem zespołów Tetyana Borzykh.