Po sobotnich rozgrywkach Kinder w Paczkowie nasze zespo艂y, tym razem tr贸jka i czw贸rka walczy艂y w finale Ligi Mini Siatk贸wki w wojew贸dztwie 艂贸dzkim. Fina艂 odby艂 si臋 w Ozorkowie. Dla tr贸jki by艂 to debiut w lidze, a gra w finale jest du偶ym sukcesem tego zespo艂u. Drugi du偶y turniej dzie艅 po dniu by艂 sporym obci膮偶eniem dla ch艂opak贸w, a to spowodowa艂o s艂absz膮 gr臋 w finale. Dru偶yna czw贸rki to ju偶 rutyniarze w tego typu imprezach. Turniej fina艂owy jest ostatnim z ca艂ego cyklu. Rozegrano w sumie 5 turniej贸w. Nasze zespo艂y zakwalifikowa艂y si臋 do najlepszych sz贸stek w swoich kategoriach. Tu ju偶 rywalizacja toczy艂a si臋 o medale. Tr贸jka zm臋czona wcze艣niejszym turniejem, a przede wszystkim nast膮pi艂o rozlu藕nienie po awansie do fina艂贸w MP Kinder, zagra艂a troszk臋 s艂abiej i zaj臋艂a sz贸ste miejsce w finale. Jest to i tak spory sukces bior膮c pod uwag臋 ca艂y sezon i gr臋 w艣r贸d 16 zespo艂贸w. Na pewno do艣wiadczenie tu zebrane zaprocentuje w kolejnych sezonach. Czw贸rka by艂a zaliczana do grona faworyt贸w w tym sezonie i tak te偶 si臋 sta艂o. Uk艂ad po ca艂ej lidze by艂 ten sam w finale. Po dw贸ch wygranych w grupie zesp贸艂 awansowa艂 do p贸艂fina艂u w kt贸rym zmierzy艂 si臋 z zespo艂em AS Skry Be艂chat贸w. Wynik 2-0 da艂 przepustk臋 do fina艂u. Tam ju偶 niestety Bzura I Ozork贸w okaza艂 si臋 za mocny i pokona艂 nas 2-0. Tym samym lig臋 ko艅czymy na drugim miejscu ze srebrnymi medalami. Dla tego zespo艂u zosta艂 jeszcze jeden turniej do rozegrania. Jest to nasz cel g艂贸wny w tym sezonie by w kolejnym roku osi膮gn膮膰 cel. Dwa lata temu byli w kategorii dw贸jek na miejscu trzecim w finale wojew贸dzkim, w tr贸jkach uzyskali awans do Mistrzostw Polski (nie zosta艂 rozegrany ze wzgl臋d贸w na stan epidemii) teraz czas na czw贸rki i powt贸rzenie wyniku daj膮cego prawo gry w Mistrzostwach Polski.
194993087_279067297245356_8622165181352426182_n
Sk艂ad Tr贸jki:
Srokosz Maciej, Polak Jan, Patek Nikodem, Kowalczyk Oskar, Polak Jan.
195520337_279067213912031_657532190519688829_n
Sk艂ad Czw贸rki:
Czerwi艅ski Kacper, Osi艅ski Aleksander, Maty艣kiewicz Szymon, Machnik Mateusz, Pilak Tomasz (brak Kacpra Ciarczy艅skiego z powod贸w zdrowotnych).
Trenerem zespo艂贸w Tetyana Borzykh.