Wczoraj w Be艂chatowie zosta艂 rozegrany drugi ligowy turniej mini siatk贸wki wojew贸dztwa 艁贸dzkiego. Rywalizowa艂y zespo艂y czw贸rek ch艂opc贸w. Na hali Energia w pierwszej grupie A walczy艂y zespo艂y KS Bzura I Ozork贸w, UKS 13 Joker Tomasz贸w Mazowiecki, KS Wifama 艁贸d藕, AS Skra I Be艂chat贸w i my. Po pierwszym turnieju nasz zesp贸艂 zajmowa艂 w tabeli III miejsce. Tym razem by艂o lepiej. Po wygranych ze Skr膮 i Wifam膮 przysz艂a pora偶ka z faworytem rozgrywek Bzur膮. Ostatnie spotkanie by艂o bardzo zaci臋te. Nasz sta艂y rywal z Tomaszowa walczy艂 bardzo o kolejne zwyci臋stwo. Teraz to my byli艣my g贸ra i zrewan偶owali艣my si臋 za pora偶k臋 w ostatnim turnieju. Wygrali艣my 30-28 i tym samym uplasowali艣my si臋 na drugim miejscu za Bzur膮 Ozork贸w dopisuj膮c do dorobku 12 pkt. Teraz czekamy na kolejny turniej i walczymy dalej.
Sk艂ad zespo艂u: Maty艣kiewicz Szymon, Czerwi艅ski Kacper, Osi艅ski Aleksander, Machnik Mateusz, Pilak Tomasz, Michalewski Bartosz. ( z powodu kontuzji nie gra艂 Ciarczy艅ski Kacper) trener Tatiana Borzykh.
160602417_228527998965953_3679144464449014824_n