Dzi艣 by艂o lepiej.
W kolejnym ligowy turnieju mini siatk贸wki rozgrywanym w Zdu艅skiej Woli zaj臋li艣my drugie miejsce. Wygra艂 zesp贸艂 AS Skra Be艂chat贸w. Tak, 偶e sobota dla Be艂chatowa. Po kolei, nie przyjecha艂y zespo艂y z Wifamy (niestety choroba rozbi艂a zespo艂y – 偶yczymy szybkiego powrotu do zdrowia i do rywalizacji). Sk艂ad grupy wygl膮da艂 nast臋puj膮co, AS Skra Be艂chat贸w, UKS AS I Zdu艅ska Wola, Libero I Paj臋czno i my. W pierwszym spotkaniu ze Skr膮 ulegli艣my 0-2, w nast臋pnym pokonali艣my gospodarzy UKS AS I Zdu艅sk膮 Wol臋 2-0 i w ostatnim spotkaniu wygrywamy 2-0 z Libero Paj臋czno. Tym samym z drugiego miejsca uzyskujemy awans do p贸艂fina艂贸w wojew贸dztwa.

DSC_0244
Sk艂ad zespo艂u trener Tatiany:
Waszak F, Grzybek F, Pacy艅ski F, Frukacz M, Rogaczewski A, St臋pie艅 M.
Teraz czekamy na jutrzejsze zmagania w Ozorkowie gdzie b臋d膮 rywalizowa膰 tr贸jki.